top of page

APIE MUS

Uždaroji akcinė bendrovė “Girkasas” įkurta 2003 m. kovo mėn. Kaune, Piliakalnio g.3.

Bendrovės veikla, baldų, sporto-laisvalaikio inventoriaus gamyba. Iš įvairių rūšių medienos masyvo ir medžio drožliu plokštės gaminame baldus, baldines detales.

Gaminame virtuvės, svetainės, miegamojo baldus, spintas stumdomomis durimis, ivairias spinteles, prekybinę įranga iš laminuotos medžio drožliu plokštės ir medžio masyvo. Bendrove gamina biliardo stalus, pulo ir rusiškos piramides žaidimams, įranga

biliardinėms. Stalo teniso mėgėjams siūlome stalo teniso stalus.

 

Taip pat gaminame gimnastikos suolus, gimnastikos sieneles bei skersinius, tvirtinamus prie gimnastikos sienelės. Pagal atskirus užsakymus gaminame gimnastikos ožius ir arklius. Daugeli klientu domina ir kiti mūsų gaminiai: ruletes, pokerio, kortu stalai.

Taipogi užsakoma įranga alaus barams ir kavinėms, sodo baldai, stalai ir suolai, durys bei laiptai, drožtiniai ir tekinti gaminiai. Kauno Kristaus Prisikėlimo bazilikos duris puošia mūsų pagaminti ąžuoliniai ornamentai.

 

Mokykloms galime pasiūlyti įvairių matmenų ir spalvų mokyklines lentas, krepšinio lentas, užrašus kabinetams. Vaikų darželiams siūlome trijų tipų lovytes miegui. Gaminame gatvių pavadinimų ir numerių lenteles, reklaminius stendus, skydus, tūrines raides.

 

Galime pagaminti Jūsų pageidaujamus gaminius pagal eskizus ,brėžinius ar foto.

Pjaustome mediena į ruošinius, kuriu storis nuo 2 iki 8 mm,ruošinių plotis iki 105 mm, ilgis neribojamas.

Šlifavimo- kalibravimo staklėmis šlifuojame medienos gaminius. (duris, palanges, laiptų

pakopas ir t.t.)

 

Mūsų kruopščiai gaminami baldai bei namų interjero sprendimai atliekami atsižvelgiant į

novatoriškas dizaino koncepcijas ir kokybiškas medžiagas.

2003

Įkurta

206

Užbaigti projektai

47

Partneriai
Susisiekite
bottom of page